Cena
93 520 Kč s DPH

Výrobce
James Baroud

Kód produktu
465211RAL-

ks

Oblíbený střešní stan na dodávky a větší auta. Velikost 160 x 224 centimetrů. V barvě na přání podle vzorníku RAL

Střešní stan James Baroud Evasion má ze všech horizontálně otevíratelných stanů na trhu největší vnitřní objem.

Díky celkově většímu vnitřnímu prostoru poskytuje stan Evasion pohodlný prostor pro vzpřímené sezení dospělých osob na obou koncích stanu. Díky panoramatickým oknům s úhlem pohledu 360° ve stanu volně cirkuluje vzduch i v teplejších klimatických podmínkách.

Stan se otevře za méně než 1 minutu díky čtyřem hydraulickým válcům uloženým na ložiskách, které ovládají kloubová ramena, jež jsou chráněna plátěným potahem. Stan může zavřít pouze jedna osoba, a to ve stejném čase. Pružná páska kolem plachty zajišťuje její umístění uvnitř stanu během zavírání.

V extrémních podmínkách lze větrání podpořit také solárním ventilačním systémem. Přístup do stanu je snadný pomocí teleskopického žebříku, který je standardní součástí všech střešních stanů James Baroud a lze jej připevnit na obě strany stanu. Více

SKOŘEPINA
Tvrdá skořepina je vyrobena z vyztuženého polyesterového skla a je opatřena povrchovou úpravou Gelcoat. Tvrdá skořepina má dva větrací otvory vybavené prachovým filtrem, který zlepšuje větrání uvnitř stanu. Vrchní proudnicová pevná skořepina je navržena se zadním křidélkem. Uzamčení pevného pláště zajišťují dva na míru vyrobené zámky.

Stan se na střešní nosič nebo tyče připevňuje pomocí svorek James Baroud a hliníkových lišt zabudovaných pod spodním pláštěm. Se stanem je dodáváno šest svorek s nastavitelnou šířkou v rozmezí 30 mm (1,18") až 85 mm (3,35"). V případě potřeby lze objednat další zvlášť.

BARVY
Střešní stany James Baroud s pevnou skořepinou se vyrábějí ve standardní bílé barvě, můžete si také vybrat barvu z palety RAL7 a my vám ji vyrobíme na míru.

AUTOMATICKÉ OTEVÍRÁNÍ
Asistované automatické otevírání pomocí hydraulických válců a kloubových ramen, která jsou chráněna plátěným krytem na vnitřní straně stanu.

PLÁTNO
Šedé plátno se skládá z vysoce kvalitního mikroporézního akrylu s povrchovou úpravou, který odráží sluneční paprsky, je odolný vůči UV záření, vodě a propouští vzduch. Má dvojité švy a je 100% voděodolné.

Plátno je uloženo pomocí kedrů v hliníkovém profilu po obvodu stanu k vnější straně skořepiny, což zajišťuje dokonalou vodotěsnost a silnou odolnost proti větru, a to i v nárazech o rychlosti 120 km/h. Dveře se zavírají pomocí pásku se suchým zipem pro dokonalou nepropustnost a markýzy oken jsou upevněny na lanech a suchých zipech pro zvýšení ochrany proti větru a dešti.

Tento střešní stan má okna/dveře s moskytiérou James Baroud našitou přímo v látce. Moskytiéra je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a je odolná proti roztržení.

Všechny zipy mají gumové kurty, jednoduchý systém, takže může být velmi tichý i při silném větru.

MATRACE S VYSOKOU HUSTOTOU
Uvnitř střešního stanu je matrace James Baroud s vysokou hustotou a potahem.

ŽEBŘÍK
Žebřík je nastavitelný podle výšky vozidla a flexibilní, aby se přizpůsobil pohybu při pohybu osob uvnitř stanu. Má protiskluzové a ergonomické schůdky a je dodáván s vakem z našeho plátna a PVC, aby se dovnitř stanu nedostal písek a voda.

Po připevnění má zajišťovací mechanismus, takže nespadne ani při silném větru a dešti, a má také gumovou úpravu ve spodní části, takže přilne ke každému terénu.

Byly testovány na odolnost vůči 200 kg (440 liber).

VENTILACE
Stan je vybaven solárním ventilátorem (CMV) s vypínačem. Solární ventilátor je tichý a má 24hodinovou baterii, která se dobíjí pomocí integrovaného solárního panelu. Tento ventilátor s výkonem 19,2 m3/h zabraňuje kondenzaci a pomáhá odvádět uložené teplo, čímž zabraňuje vzniku vlhkosti a plísní. James Baroud Vent byl koncipován tak, aby cirkuloval objem sedmkrát větší než náš větší stan.

SVÍTILNA
Osvětlení zajišťuje LED svítilna James Baroud, která je dobíjecí a odnímatelná. S lithiovou baterií 2600 mAH, která umožňuje několikahodinové používání, a dodává se s nabíječkou USB.

James Baroud Lantern

Informace o lucerně
- Silné 3W LED světlo v přední části se 2 intenzitami svícení
- Nastavení otáčení o 360°, takže může sloužit jako reflektor uvnitř stanu, nebo ji můžete vložit do batohu a svítit si před sebou
- COB světlo na boku s barvami
- Bílá pro lepší viditelnost
- Červená pro jemnější dopad na oči, zlepšení nočního vidění a odhánění hmyzu
- Blikající červená pro SOS nebo jako přítomnostní světlo za sebou při turistice
- Odolná 2600mAh baterie s USB nabíječkou
- Silný magnet, takže můžete připevnit na jakýkoli kovový povrch
- Je kloubové, takže po připevnění můžete měnit úhel světla

VNITŘNÍ ÚLOŽNÉ PROSTORY
Střešní stany s pevnou skořepinou jsou vybaveny úložnou sítí v horní části interiéru.

compartment net

V zavřeném stavu má stan prostor o výšce 20 cm, do kterého lze uložit některé jednoduché předměty. V tomto prostoru je možné uložit:

- 2 spací pytle nebo přikrývky
- 2 polštáře
- 2 oblečení na spaní
- Schody
Při zavírání stanu se ujistěte, že v rozích, kam zapadají mechanismy, nic není. Mezi rameny mechanismů a podlahou stanu by nemělo být nic.

ZÁMEK
Zámkový systém James Baroud má mechanismus, který znemožňuje náhodné otevření. K otevření je třeba pevně stisknout obě strany a vytáhnout jej nahoru.

GUMOVÁ RUKOJEŤ
Naše střešní stany mají na boku odolnou a ergonomickou gumovou rukojeť, která usnadňuje otevírání a zavírání.

Punho de borracha ao lado da tenda

CLAMPS
Nové svorky James Baroud jsou nyní univerzálnější a lze je připevnit k tyčím s různou šířkou od 30 mm (1,18") do 85 mm (3,35"). Jsou také vyrobeny z pevného polymeru, takže nerezaví, snadněji se připevňují k vozu a vydrží kroutící moment 14 N m. Stan je dodáván se 4 sadami James Baroud Clamps, další lze objednat samostatně.

James Baroud Clamps attached to the rails without bars

K instalaci potřebujete pouze šestihranný klíč 6 mm (ruční nebo elektrický).

James Baroud Clamps all parts