Držák pro montáž stolku pod zahrádku Slimline


Cena
3 025 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
TBRA016

Expedujeme do 5 dnů
set

Příslušenství pro nosič Slimline II, které umožňuje uložit pod něj buď Pro Stainless Steel Camp Table, Pro Stainless Steel Prep Table nebo Pro Stainless Steel Prep Table With Basin underneath it. Více

Pro Nerezový držák stolu pod stojan - od společnosti Front Runner:

Nerezový přípravný stůl s umyvadlem - od společnosti Front Runner. - Bezhlučné a bezpečné řešení pro skladování navržené speciálně pro nerezový přípravný stůl Pro Camp/Prep Table nebo nerezový přípravný stůl Pro Prep Table s umyvadlem - od společnosti Front Runner.
Držáky lze namontovat jak rovnoběžně, tak kolmo k lištám střešního nosiče, což umožňuje přístup ke stolu z boku nebo zezadu vozidla.
Snadná instalace.
Vyrobeno z oceli, která je opatřena černou práškovou barvou se stejnou trvanlivostí a odolností proti korozi jako střešní nosič Front Runner Slimline II.

Západka pro zasunutí stolku pod nosič - od společnosti Front Runner:

Udržuje nerezový stůl Pro Camp/Prep Table nebo nerezový přípravný stůl Pro Prep Table s umyvadlem - by Front Runner bezpečně uložený v držácích stolu pod nosičem - by Front Runner.
Připevňuje se k horní části stojanu Slimline II pomocí T-drážky a upíná se přes okraj stolu, aby zůstal na místě.
Gumová vložka zabraňuje chrastění a poškození stolu.
Pružina pro snadné použití.
Uzamykatelný pro větší bezpečnost.
Vyrobeno z oceli, která je opatřena černou práškovou barvou se stejnou trvanlivostí a odolností proti korozi jako střešní nosič Front Runner Slimline II.

POZNÁMKA: Pro montáž sady stolku Front Runner je nutná minimální vzdálenost 65 mm (2,5") mezi spodní stranou nosiče a korunou střechy.