PŘÍBĚH TRE

V roce 1988 začala společnost TRE4x4 vyrábět komponenty hnacího ústrojí pro některé z předních světových automobilových značek. Jako organizace terénních nadšenců jsme si uvědomovali omezení otevřených diferenciálů v prostředí s nízkou trakcí. Po několika letech testování jsme vyvinuli naši řadu vzduchových uzamykatelných diferenciálů TRE4x4. Od té doby stavíme na úspěchu našich vzduchových uzávěrek. Do portfolia jsme přidali další produkty, které zahrnují komponenty odpružení, off road vyprošťovací zařízení, úložné systémy, portálové nápravy, navijáky, nárazníky, střešní nosiče, řešení osvětlení, přístřešky a také řadu dalších kempinkových doplňků. Snažíme se být pro off-roadové nadšence místem, kde se dá nakoupit na jednom místě!

V pokračující snaze být pro nadšence jediným a jedinečným dodavatelem pro overland pokračuje společnost TRE4X4 v budování a rozšiřování naší sítě o další prodejce. Dosud jsme vytvořili celosvětovou distribuční síť s prodejci ve více než 60 různých zemích.


VÝVOJ

Vývojový tým společnosti TRE 4x4 pokračuje ve vývoji a vytváření diverzifikovaného portfolia produktů s cílem splnit požadavky komunity off-roadových jezdců. Od neúnavného úsilí vývojového a výrobního týmu společnosti TRE4X4 až po naši diverzifikovanou dealerskou síť - tým TRE4X4 nadále plní a překonává potřeby našich zákazníků.

Všechny výrobky TRE4X4 splňují přísné normy kontroly kvality, které zajišťují zachování vysokých standardů. Společnost TRE4X4 je držitelem certifikátů ISO9001 a TS16949 a byla vybrána jako dodavatel OEM komponentů pro významné evropské společnosti. Bez ohledu na výrobek nebo aplikaci trvá společnost TRE4X4 na tom, aby zákazníkům poskytovala výrobky a služby nejvyšší kvality. Na některé naše výrobky se vztahuje pětiletá omezená záruka - jaká je to důvěra!