O SPOLEČNOSTI SMITTYBILT
V roce 1956 založil Basil Smith, známý také jako "Smitty", ve své garáži malou strojírenskou dílnu. Byl jedním z prvních nadšenců do pohonu všech kol a jeho hlavním zájmem byl vývoj zařízení s pohonem všech kol pro nákladní automobily a malá SUV (džípy). V průběhu let pracoval Smittyho syn Tom Smith se svým otcem a později po rozkvětu firmy "Smittybilt". Protože byl Tom celý život vystaven životnímu stylu s pohonem všech kol, dokázal stejně jako on vymýšlet inovativní nápady na výrobky zaměřené na rostoucí odvětví off-roadů.

Jak se firma rozrůstala, Tom Smith navrhoval a vyvíjel další a další zajímavé nové produkty, včetně originálního bočního nárazníku "Nerf Bar" a klasických trubkových předních a zadních nárazníků, které dodnes můžete vidět na klasických stavbách Jeep®.

Dnes je společnost Smittybilt, Inc. stále poháněna nadšenci, kteří vyvíjejí nárazníky, pancéřování, příslušenství pro vyprošťování, vybavení pro traily a produkty pro terénní jízdu, které jsou vyrobeny tak, aby si majitelé vozů Jeep®, Truck a SUV mohli užívat více zábavy při životě v terénu. Tým odhodlaných inženýrů společnosti Smittybilt navrhuje a vyvíjí produkty ve svých výzkumných a výrobních závodech v jižní Kalifornii a tyto produkty důkladně testuje proti běžnému opotřebení - ale především testuje své výrobky pro použití v terénu a proti nástrahám. Proto mohou na většinu výrobků nabízet doživotní záruku na konstrukci - protože tyto výrobky jsou konstruovány tak, aby vydržely na cestách.


Společnost Smittybilt má vybavení, které vám pomůže dostat se z komfortní zóny do terénu, od předního nárazníku až po zadní nárazník. Nejnovější inovace společnosti Smittybilt, jako je kompletní řada stanů Overlander a nové navijáky Gen3, jsou ideální k tomu, aby byl váš příští útěk do divočiny mnohem snazší. Snadná instalace, rychlá montáž a demontáž, vysoce kvalitní odolné materiály a více než 65 let zkušeností činí ze společnosti Smittybilt nezbytný doplněk vašeho vozu. Děláme to proto, abyste mohli vyrazit ven!