Terénním vozidlům a jízdě v terénu se věnujeme již mnoho let.

Naše dobrodružství začalo v roce 1986 koupí starého dobrého vozu GAZA 69AM ? dlouhou renovací, prvními úpravami a prvními výlety do terénu. Terénní dobrodružství se změnilo ve vášeň. Od té doby nám prošly rukama různé modely terénních vozidel a off-road se stal důležitou součástí našeho života.

Brzy se ukázalo, že nakažených off-roadem je mnoho a stále se objevují noví trpitelé.
A ti, kteří jezdí v terénu a válejí se v bahně, potřebují někoho, kdo se o jejich vybavení postará, opraví ho a upraví - tak se zrodil servis terénních vozidel.

V roce 2009 se zrodila nová koncepce ? naše společnost po inovaci zahájila vlastní výrobu nárazníků, krytů, prvků odpružení a dalšího příslušenství pro terénní vozidla.

Tak se zrodil servis MP Off Road.

Díly, které vyrábíme, jsou výsledkem více než dvacetiletých zkušeností s úpravami terénních vozidel a terénními expedicemi a testováním praktických možností našich výrobků. Neustále pracujeme na zdokonalování vyráběných dílů a zavádění nových produktových řad.

Od roku 2009 vyrábíme a prodáváme výrobky s logem MP. Naše příslušenství oceňuje mnoho zákazníků nejen doma, ale i v zahraničí. Neustále se snažíme realizovat nové nápady a zůstáváme v neustálém kontaktu s našimi zákazníky. Neustále také rozšiřujeme sortiment našeho obchodu o nové offroadové příslušenství nezbytné pro boj v terénu nebo užitečné na jakékoliv terénní expedici.

V současné době zahrnuje rozsah naší činnosti:

- výrobu nárazníků, krytů, prvků odpružení, střešních nosičů a dalšího příslušenství s naší vlastní značkou MP;
- příprava vozů pro off-road, terénní expedice;
- servis terénních vozidel;
- prodej náhradních a tuningových dílů;
- provozování obchodu s terénním příslušenstvím a náhradními díly.
- školení v oblasti jízdy v terénu a dalších offroadových záležitostí.