Hlavní oblastí činnosti skupiny firem Autoterm LLC je vývoj a sériová výroba zařízení prodávaného pod obchodními značkami Autoterm Flow“ a „AIR“. Toto zařízení zajišťuje spolehlivý provoz dopravních prostředků při nízkých teplotách (do -50°С). Prodej výrobků společnosti Autoterm LLC na evropských trzích provádí firma Planar s.r.o., Česká republika.

V současné době nabízí firma Planar  s.r.o., tyto výrobky:

- teplovodní topení „Flow 14“, určené pro ohřev paliva před startem dieselových motorů v automobilech, traktorech a lodích, a teplovodní topení  „Flow 5“ pro naftové a benzínové motory osobních a užitkových automobilů.

- teplovzdušné topení „Air“, určené pro ohřev vzduchu v kabině řidiče a různých omezených prostorech v automobilu.

Výrobky nabízené firmou Planar s.r.o., mají všechny potřebné certifikáty, což dokazuje jejich kvalitu a spolehlivost.

Teplovodní topení „Flow“  i  horkovzdušné topení „Air“ zajišťují pohodlí, teplo a bezpečnost pro Vás i Váš dopravní prostředek v zimních podmínkách.

Všechny výrobky společnosti Autoterm LLC jsou výsledkem vlastního vědeckotechnického vývoje. Řešení hořáků u výrobků značek „Air““ a „Flow“ jsou chráněna 15 patenty.

Společnost Planar s.r.o ručí za bezporuchový provoz svých výrobků po dobu 2 let ode dne prodeje za podmínky dodržení všech pravidel týkajících se provozu, dopravy a skladování.