Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie
Kuře po zahradnicku s fazolemi

Kuře po zahradnicku s fazolemi

Kuře po zahradnicku s fazolemi - Adventure Menu Šťavnaté kousky Kuřecího stehenního masa dušeného na páře s kukuřicí, hráškem a baby karotkou. Chuť propojuje omáčka na cibulovém základu.
156 Kč
10-14 dní
ks
katalogové číslo: 3008
EAN: 8595648611067
výrobce:Adventure menu
cena bez DPH:135,65 Kč
cena vč. DPH:156 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Kuře po zahradnicku s fazolemi - Adventure Menu
Ochutnejte šťavnaté kousky kuřecího stehenního masa dušeného na páře s kukuřicí, hráškem a baby karotkou. Chuť propojuje omáčka na cibulovém základu. Příloha v podobě dvou druhů fazolí je zárukou přísunu dostatečného množství výživných bílkovin a vlákniny. Toto lehké jídlo je tak skvělým energetickým zdrojem vhodným během těžké fyzické zátěže. 

Složení: kuřecí stehenní maso (30%), zelenina ( kukuřice, hrášek, mrkev), fazole (20%), cibule, mouka rýžová, mouka kukuřičná, řepkový olej, sůl, paprika, pepř, chilli.

Informace pro alergiky: neobsahuje žádné alergeny

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
X

Vážený zákazníku, tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. V souvislosti s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR) Vás žádáme o udělení/obnovení Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů které můžete zadat při Vašem nákupu za účelem běžné marketingové komunikace a Vaší informovanosti.