Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie
cyklon na šnorchl 77 mm 5m3

Donaldson original cyklon na šnorchl 77 mm 5m3

original Donaldson odlučovač prachu pro šnorchl.
1 439 Kč
na objednávku u dodavatele
ks
katalogové číslo: H01249
výrobce:BRAVO snorkel
cena bez DPH:1 189,26 Kč
cena vč. DPH:1 439 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Donaldson original cyklon na šnorchl 77 mm 5m3
Cyclonový předfiltr přední světové společnosti, výrobce vzduchových filtrů Donaldson, jsou nejlepším produktem pro kvalitu a výkon, který dnes existuje.
Pokud hledáte silný a účinný předfiltr pro náročné použití, je to bezesporu správná volba.

Rozměry
průměr 186 mm
výška 157 mm
připojení 77 mm

Donaldson je průkopnická značka ve filtrech vzduchu, založená ve Spojených státech v roce 1915 Frankem Donaldsonem, která se zavázala ke zlepšení výkonnosti a kvality filtrace vzduchu. Její produkty využívá řada profesionálních odvětví na celém světě díky své přední technologii filtrace vzduchu a nově představeným inovacím.
Vyrobeno ve Spojených státech a Německu v kvalitním plastu a zesílené oceli. Předfiltry Donaldson Cyclone se dodávají ve dvou produktových řadách, které se liší podle jejich filtračního systému. Použití správného se bude lišit podle použití a účelu, Existujií dva druhy - Standard Cyclone a TopSpin.

Donaldson Cyclone nabízí neporazitelný produkt, a to s ohledem na skvělé výsledky a vysokou spokojenost zákazníků. Předsazené filtry Donaldson při použití se šnorchly Bravo Snorkel mají 5letou záruku, a to jak pro stálé i příležitostné použití v terénu,
Neváhejte vybavit vaše vozidlo předfiltrem Donaldson Cyclone, Váš motor to bude milovat!

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
X

Vážený zákazníku, tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. V souvislosti s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR) Vás žádáme o udělení/obnovení Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů které můžete zadat při Vašem nákupu za účelem běžné marketingové komunikace a Vaší informovanosti.