Střešní stany James Baroud, expediční zahrádky Front Runner, pevnostní nárazníky AFN + MP4x4, kryty podvozku, navijáky, lana, markýzy, Hi-lift.

Servis a úpravy vozidel. 

 

 

Nový střešní stan ODYSSEY

18. 09. 2022, 19:56

James Baroud představil novinku střešní stan ODYSEY.  

Nyní několik prvních informací, které doplníme.

Pokud znáte značku James Baroud, víte, že naše střešní stany jsou považovány za jednu z nejlepších možností, pokud jde o použité materiály a celkovou kvalitu, ale vždy je co zlepšovat. Náš výzkumný a vývojový tým zkontroloval a přepracoval každý aspekt našich střešních stanů se zaměřením na ještě větší pohodlí, bezpečnost a trvanlivost. Střešní stany nové řady Frontier, následující naší renomovanou a osvědčenou sérii Evolution, nyní zaujímají nejvyšší úroveň kvality střešních stanů jakou najdete.

Charakteristika:

  • Silná (4 mm) ABS skořepina s UV ochrannou vrstvou.
  • Nové vysoce kvalitní třívrstvá tkanina, která nabízí vyšší tepelnou a akustickou ochranu a 100% zatemnění.
  • S dvojitými zesilujiícími švy.
  • Nové třmeny a další spodní kolejnice pro snadné připevnění stanu.
  • Solární ventilátor pro snížení efektu kondenzace.
  • Zadní okno s průhledným PVC, abyste mohli osvětlit interiér bez otevření okna v chladnějších nebo deštivých dnech.
  • Nová zdvihací ramena otevíracího mechanismu s vysokotlakými písty. Jednoduchá  aretace otevřené polohy autostanu s možností nastavení.
  • Nové zámky, které nenamrzají ani nerezaví a usnadňují otevírání a zavírání autostanu.
  • Nové střešní stany James Baroud Frontier jsou navrženy a připraveny pro montáž příčníků pro upevnění surfů, kajaků, solárních panelů a dokonce i dalšího nákladu nad stanem.

Střešní stany Odyssey jsou nabízeny v bílé, černé a šedé barvě skořepiny.

Komentáře2

24. 10. 2022, 19:03:38
Tomáš - odpovědět
Dobrý den, kdy nejpozději musím objednat aby mi přišel řekneme do konce dubna ? Vím, že je to novinka a moc se mi líbí … jen bych ještě rád počkal jestli bude i velikost S a třeba jiná barva (šedá) Děkuji za odpověď Janata
04. 11. 2022, 14:09:00
OP servis - odpovědět
Děkujeme za objednávku pane Janato.

Vážený zákazníku, tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. V souvislosti s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR) Vás žádáme o udělení/obnovení Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů které můžete zadat při Vašem nákupu za účelem běžné marketingové komunikace a Vaší informovanosti.

souhlasím
nastavit