Střešní stany James Baroud, expediční zahrádky Front Runner, pevnostní nárazníky AFN + MP4x4, kryty podvozku, navijáky, lana, markýzy, Hi-lift.

Servis a úpravy vozidel. 

 

 

Nový střešní stan James Baroud ODYSSEY

18. 09. 2022, 19:56

James Baroud nedávno představil novinku: střešní stan ODYSSEY. Nyní vám přinášíme několik prvních informací, které postupně doplníme.

střešní stan (autostan) James Baroud ODYSSEY

Pokud znáte značku James Baroud, víte, že tyto autostany jsou považovány za jednu z nejlepších možností, co se použitých materiálů a celkové kvality týče. Ale vždy je co zlepšovat a výzkumný a vývojový tým James Baroud si je toho dobře vědom. Nedávno zkontroloval a přepracoval všechny aspekty svých střešních stanů se zaměřením na ještě větší pohodlí, bezpečnost a trvanlivost. Výsledkem jsou střešní stany ODYSSEY nové řady Frontier, následující renomovanou a osvědčenou sérii Evolution, které představují nejvyšší úroveň kvality, jakou na trhu s autostany najdete.

Charakteristika střešního stanu James Baroud ODYSSEY:

  • Silná (4 mm) ABS skořepina s UV ochrannou vrstvou.
  • Nové vysoce kvalitní třívrstvá tkanina, která nabízí vyšší tepelnou a akustickou ochranu a 100% zatemnění.
  • S dvojitými zesilujiícími švy.
  • Nové třmeny a další spodní kolejnice pro snadné připevnění stanu.
  • Solární ventilátor pro snížení efektu kondenzace.
  • Zadní okno s průhledným PVC, abyste mohli osvětlit interiér bez otevření okna v chladnějších nebo deštivých dnech.
  • Nová zdvihací ramena otevíracího mechanismu s vysokotlakými písty. Jednoduchá aretace otevřené polohy autostanu s možností nastavení.
  • Nové zámky, které nenamrzají ani nerezaví a usnadňují otevírání a zavírání autostanu.
  • Nové střešní stany James Baroud Frontier jsou navrženy a připraveny pro montáž příčníků pro upevnění surfů, kajaků, solárních panelů a dokonce i dalšího nákladu nad stanem.

Stany na střechu auta ODYSSEY nabízíme v bílé, černé a šedé barvě skořepiny.

Každý autostan ODYSSEY je připraven na montáž originálních příčníků James Baroud. Díky tomu už není problém převézt na dovolenou i další příslušenství jako například kajak, nebo surf.

Komentáře2

24. 10. 2022, 19:03:38
Tomáš - odpovědět
Dobrý den, kdy nejpozději musím objednat aby mi přišel řekneme do konce dubna ? Vím, že je to novinka a moc se mi líbí … jen bych ještě rád počkal jestli bude i velikost S a třeba jiná barva (šedá) Děkuji za odpověď Janata
04. 11. 2022, 14:09:00
OP servis - odpovědět
Děkujeme za objednávku pane Janato.

Vážený zákazníku, tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. V souvislosti s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR) Vás žádáme o udělení/obnovení Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů které můžete zadat při Vašem nákupu za účelem běžné marketingové komunikace a Vaší informovanosti.

souhlasím
nastavit